موسسه تحقیقات چغندرقند
29 مردادماه 1397
صفحه اصلی نقشه سایت پست الکترونیک English
نام کاربر : مهمان
اطلاع رسانی بخشها: خبرنامه چغندرقند شماره 47 ویژه خرداد ماه سال 1397 منتشر شد. : بخش تحقیقات به زراعی , ارائه نظرات وپیشنهادات به ریاست محترم سازمان تحقیقات ، آموزش و ترویج کشاورزی: Areeo , سخنرانی علمی آقای دکتر جواد رضایی در خصوص "تفاوت های کمی و کیفی ارقام چغندر علوفه ای و چغندرقند": بخش خدمات فنی و تحقیقاتی
شرح کامل خبر
کد خبر: 1005
عنوان :
انتصاب دکتر داریوش طالقانی به سمت رئیس موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندرقند
تاریخ : 1397/2/11
منبع :
روابط عمومی موسسه
متن :
به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات چغندرقند، مراسم تودیع دکتر محمودی و معارفه دکتر طالقانی صبح امروز دهم اردیبهشت ماه 97 در سالن قره باغی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندرقند برگزار شد. در این مراسم که با حضور دکتر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و معاونین سازمان، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای سعیدیان نماینده محترم ولی فقیه در سازمان تحقیقات، روسای موسسات تحقیقاتی مستقر در کرج، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای موسوی پاکزاد نماینده ولی فقیه در موسسات تحقیقاتی و همکاران موسسه برگزار شد، در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای سعیدیان ضمن سخنانی در خصوص برکات و فیوضات ماه مبارک شعبان و با تبریک این ایام و اعیاد شعبانیه، برای دکتر محمودی و دکتر طالقانی در سمت جدید آرزوی سلامتی و بهروزی نمودند. سپس دکتر محمودی و دکتر طالقانی ضمن تشکر و قدردانی از حضور میهمانان و همکاران، گزارشات و برنامه های پیش رو در ارتباط با ارتقاء و گسترش فعالیت سازمانی خود را ارائه دادند. در ادامه دکتر زند با بیان مطالبی خواستار حفظ موقعیت و یکپارچگی همکاران و مسئولین در پیشبرد اهداف سازمانی در موسسه تحقیقات چغندرقند شدند.

در پایان، حکم انتصاب دکتر طالقانی به سمت رئیس مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندرقند توسط دکتر زند به ایشان اهدا و از زحمات و تلاش های دکتر محمودی در طول تصدی ریاست موسسه تحقیقات چغندرقند قدردانی شد. لازم به ذکر است دکتر محمودی اخیراً طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر زند به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی منصوب شدند.

لینک :
 
 
عضویت جدید
یافته ها
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه اصلاح و تهیه بذر چغندرقند می باشد