موسسه تحقیقات چغندرقند
31 خردادماه 1397
صفحه اصلی نقشه سایت پست الکترونیک English
نام کاربر : مهمان
اطلاع رسانی بخشها: سخنرانی علمی سرکار خانم دکتر مژده کاکوئی نژاد در خصوص "ارزیابی مقاومت به پوسیدگی فیتوفتورایی ریشه در ارقام و لاینهای چغندرقند": بخش خدمات فنی و تحقیقاتی , سخنرانی علمی خانم دکتر سمر خیامیم در خصوص "مقایسه محیط های کشت در شرایط تنش شوری در گلخانه": بخش خدمات فنی و تحقیقاتی , سخنرانی علمی آقای دکتر اباذر رجبی در خصوص "ارزیابی هیبریدهای جدید چغندرقند از نظر تحمل به خشکی و ریزومانیا": بخش خدمات فنی و تحقیقاتی
شرح کامل خبر
کد خبر: 1030
عنوان :
برداشت چغندرقند در کرمانشاه آغاز شد
تاریخ : 1397/3/12
منبع :
خبرگزاری جمهوری اسلامی
متن :
کرمانشاه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه اعلام کرد: برداشت چغندرقند کشت پاییزه از مزارع مناطق گرمسیری استان آغاز شده است.

افشین صفوی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: کشاورزان مناطق گرمسیری کرمانشاه از چند روز گذشته برداشت چغند را آغاز کرده اند و به ترتیب دیگر مناطق استان نیز برداشت چغندر را آغاز می کنند.
وی با بیان اینکه بیشتر مزارع چغند پاییزه کرمانشاه در مناطق زلزله زده هستند، گفت: 2 کارخانه قند بیستون و اسلام آباد غرب چغندر تولیدی در استان را از کشاورزان خریداری می کنند.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه عنوان کرد: از مدیران این 2 کارخانه خواسته شده است که با اولویت مناطق زلزله زده طلب چغندرکاران را در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت کنند.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه نیز چندی پیش اعلام کرد که سالانه 600 هزار تن محصول چغندر قند در استان تولید و توسط کارخانه‌های قند داخل و خارج استان خریداری می‌شود.
لینک :
لینک خبر
 
 
عضویت جدید
یافته ها
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه اصلاح و تهیه بذر چغندرقند می باشد