موسسه تحقیقات چغندرقند
27 اسفندماه 1396
صفحه اصلی نقشه سایت پست الکترونیک English
نام کاربر : مهمان
اطلاع رسانی بخشها: دسترسی آنلاین به فیش های حقوقی و احکام در درگاه خدمات الکترونیکی سازمان: بخش خدمات فنی و تحقیقاتی , کتاب «زراعت چغندرقند» وارد بازار نشر شد: خبرگزراری ایکنا , سخنـــــراني علمي دکتر محمد سعید حسنونددر خصوص تاثیر قطع برگ بر کمیت و کیفیت چغندرقند پاییزه : بخش خدمات فنی و تحقیقاتی
شرح کامل خبر
کد خبر: 950
عنوان :
تولید 32 هزارتن شکر در خوی+فیلم
تاریخ : 1396/8/27
منبع :
خبرگزاری صدا و سیما
متن :
هزارتن چغندرقند از چغندرکاران استان خریداری شده و پیش بینی می شود تاپایان زمان خرید این رقم به 400هزارتن افزایش یابد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، تاکنون 242 هزارتن چغندر از چغندرکاران استان خریداری شده و از این میزان 32 هزارتن شکر تولید شده است.
مدیرعامل کارخانه قند خوی با اشاره به افزایش 15 درصدی تولید شکر در مقایسه با سال گذشته گفت: پیش بینی می شود امسال میران خرید در این واحد تولیدی تبدیلی به بیش از 400 هزارتن برسد.
دهبکری ارزش چغندر خریداری شده از چغندر کاران استان را تاکنون 750 میلیارد ریال اعلام و افزود: تاکنون بهای 15 درصد چغندر خریداری شده پرداخت شده است و با اعلام نرخ قطعی شکر مابقی بدهی های کشاورزان بزودی پرداخت می شود.
وی میانگین عیار چغندرخریداری شده در این واحد را 16 و 2 اعلام کرد و گفت: پیش بینی می شود تاپایان فصل برداشت نزدیک60 هزارتن محصول شکر در این واحد تولید شود.
دهبکری با بیان اینکه این واحد تبدیلی از از 13 شهرستان استان چغندر خریداری کرده است افزود: بیشترین میزان خرید چغندر در این واحد به میزان 91 هزارتن از چغندر کاران شهرستان خوی بوده است.
در آذربایجان غربی 5 کارخانه قند فعال است و در این واحدهای صنایع تبدیلی برای بیش از 2500 تن فرصت اشتغال ایجاده شده است.
لینک :
خبر
 
 
عضویت جدید
یافته ها
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه اصلاح و تهیه بذر چغندرقند می باشد