موسسه تحقیقات چغندرقند
6 فروردین ماه 1398
صفحه اصلی نقشه سایت پست الکترونیک English
نام کاربر : مهمان
اطلاع رسانی بخشها: سخنرانی علمی آقای دکتر مهدی حسنی در خصوص " واکاوی مولکولی مقاومت به پوسیدگی ریزوکتونیایی ریشه چغندرقند": بخش خدمات فنی و تحقیقاتی , اعلام شماره پیام کوتاه دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی : Areeo , اهدای لوح تقدیر به همکار سابق مؤسسه تخقیقات چغندرقند از سوی وزیر جهاد کشاورزی: روابط عمومی موسسه
شرح کامل خبر
کد خبر: 984
عنوان :
برگزاری کارگاه آموزشی مکانیزاسیون زراعت چغندرقند در استان آذربایجان غربی
تاریخ : 1396/12/2
منبع :
روابط عمومی مؤسسه
متن :
طبق هماهنگی های به عمل آمده یک دوره کارگاه آموزشی مکانیزاسیون زراعت چغندرقند به مدت دو روز از روز یکشنبه ۲۹ لغایت دوشنبه ۳۰ بهمن در محل مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان میاندوآب برگزار شد. این کارگاه که با حضور تعداد ۴۰ نفر از مکانیزاسیون کاران چغندرقند استان آذربایجان غربی تشکیل شده بود، در روز اول، مباحث مربوط به مکانیزاسیون و ماشین آلات و ادوات کشاورزی توسط نمایندگان شرکت دانش بنیان توسعه گیاهان زراعی برای شرکت کنندگان در این کارگاه ارائه گردید. در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی مکانیزاسیون زراعت چغندرقند روز دوشنبه مورخ ۳۰ بهمن ماه از ساعت 9 صبح شرکت کنندگان با حضور در روستای ساریقمیش از توابع شهرستان میاندوآب از نزدیک با ماشین آلات و ادوات کشت چغندرقند آشنا شدند.
در این کارگاه عملی که با حضور پرشور مکانیزاسیون کاران چغندرقند استان انجام شد مطالب و مباحث مربوطه توسط مهندس شیرکو و مطالب مربوط به خدمات آماده سازی بستر زمین توسط مهندس مسعود سرهنگی و نمایندگان شرکت برای حاضرین ارائه گردید. لازم به ذکر است پس از پایان این کارگاه دو روزه برای شرکت کنندگان گواهی دوره آموزشی صادر گردید. بدینوسیله روابط عمومی شرکت از کلیه شرکت کنندگان و مکانیزاسیون کاران و همینطور همکاران بخش تحقیقات چغندرقند استان آذربایجان غربی و دیگر عزیزانی که در برگزاری هر چه بهتر این دوره ما را یاری نمودند تشکر و قدردانی می نماید. (روابط عمومی شرکت دانش بنیان توسعه گیاهان زراعی).
لینک :
 
 
عضویت جدید
یافته ها
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه اصلاح و تهیه بذر چغندرقند می باشد