موسسه تحقیقات چغندرقند
31 خردادماه 1397
صفحه اصلی نقشه سایت پست الکترونیک English
نام کاربر : مهمان
اطلاع رسانی بخشها: سخنرانی علمی سرکار خانم دکتر مژده کاکوئی نژاد در خصوص "ارزیابی مقاومت به پوسیدگی فیتوفتورایی ریشه در ارقام و لاینهای چغندرقند": بخش خدمات فنی و تحقیقاتی , سخنرانی علمی خانم دکتر سمر خیامیم در خصوص "مقایسه محیط های کشت در شرایط تنش شوری در گلخانه": بخش خدمات فنی و تحقیقاتی , سخنرانی علمی آقای دکتر اباذر رجبی در خصوص "ارزیابی هیبریدهای جدید چغندرقند از نظر تحمل به خشکی و ریزومانیا": بخش خدمات فنی و تحقیقاتی
شرح کامل خبر
کد خبر: 985
عنوان :
برگزاری کارگاه آموزشی فرآوری و پوشش دهی بذر
تاریخ : 1396/12/5
منبع :
روابط عمومی مؤسسه
متن :
به گزارش روابط عمومی موسسه، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در چهارمین همایش انجمن علوم و تکنولوژی بذر ایران در روز 24 بهمن ماه سال جاری در کرج، کارگاه آموزشی فرآوری و پوشش دهی بذر توسط موسسه تحقیقات چغندرقند برگزار گردید. به همین منظور شرکت کنندگان روز اول همایش ضمن حضور در کارگاه آموزشی در محل موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال با عزیمت به ایستگاه مهندس مطهری کرج ضمن آشنایی با کارخانه بوجاری بذر چغندرقند، از فرایند فرآوری و پوشش دهی بذر به صورت عملی بازدید به عمل آوردند.

مدرسین این کارگاه دکتر صادق زاده معاونت پژوهشی موسسه تحقیقات چغندرقند و دکتر دهشیری عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال بودند. در طی برگزاری این کارگاه آموزشی شرکت کنندگان با اهمیت فرآوری بذر در تجاری سازی بذر گیاهان زراعی آشنا شدند. لازم به ذکر است در پایان برای شرکت کنندگان در کارگاه گواهی آموزشی صادر گردید.
لینک :
 
 
عضویت جدید
یافته ها
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه اصلاح و تهیه بذر چغندرقند می باشد